Mükemmel orgazma nefes tekniğiyle ulaşın

Uzmanlar, nefes tekniklerinin tek başına etkili orgazm için yeterli olmayacağını fakat orgazm yaşamada güçlük çekenler için orgazm kalitesini artıran yardımcı bir yöntem olduğunu belirtiyor.
Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr. Cem Keçe, cinsellikle ilgili akılda takılı kalan soruları yanıtladı. İşte onlardan biri; “Nefes tekniğiyle orgazm daha uzun tutulabilir mi?”
Nefes teknikleri tek başına orgazm olmak için kullanılamaz. Ancak bazı durumlarda çok özel nefes teknikleri orgazm olmayı kolaylaştırabildiği gibi yaşanan orgazmın kalitesini de artırabilir. Çünkü orgazma yaklaşırken kalp çarpması artar, ateş basması olur, bacaklarda, kalçalarda ve midede kasılmalar olur, nefes hızlanır ve sanki göğüsün alt tarafıyla nefes alınıyormuş gibi bir durum oluşabilir.
Derin nefes alın
İşte bu anda orgazmı çok daha şiddetli yaşamak için; göğüs boşluğunu karın boşluğundan ayıran bir kas olan diyaframdan derin nefes almak gerekebilir. Bunun için ilk aşamada burundan, kısa, sert ve derin bir nefes alınır, akciğerler tam olarak doldurulur.
Daha sonra nefes mümkün olduğu kadar ağır bir şekilde ve kesintisiz olarak ağızdan verilir. Ciğerlerin boşalması mide kaslarının kasılmasıyla sağlanır. Nefes bittiği zaman mide sanki bel kemiğine yapışmış gibi durur. Cinsel gücün toplandığı nokta burasıdır.
Üç kez tekrar
Nefes tam olarak boşalınca tekrar burundan kısa, sert ve derin bir nefes daha alınır ve aynen devam edilir. Bu işlem üç kez tekrarlanınca cinsel güç iyice artar ve kişi hazırsa kendini bırakarak daha kaliteli bir orgazm yaşayabilir. Orgazmı kolaylaştıran nefes tekniği budur.

Uzmanlar, nefes tekniklerinin tek başına etkili orgazm için yeterli olmayacağını fakat orgazm yaşamada güçlük çekenler için orgazm kalitesini artıran yardımcı bir yöntem olduğunu belirtiyor.Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr. Cem Keçe, cinsellikle ilgili akılda takılı kalan soruları yanıtladı. İşte onlardan biri; “Nefes tekniğiyle orgazm daha uzun tutulabilir mi?”Nefes teknikleri tek başına orgazm olmak için kullanılamaz. Ancak bazı durumlarda çok özel nefes teknikleri orgazm olmayı kolaylaştırabildiği gibi yaşanan orgazmın kalitesini de artırabilir. Çünkü orgazma yaklaşırken kalp çarpması artar, ateş basması olur, bacaklarda, kalçalarda ve midede kasılmalar olur, nefes hızlanır ve sanki göğüsün alt tarafıyla nefes alınıyormuş gibi bir durum oluşabilir.Derin nefes alın
İşte bu anda orgazmı çok daha şiddetli yaşamak için; göğüs boşluğunu karın boşluğundan ayıran bir kas olan diyaframdan derin nefes almak gerekebilir. Bunun için ilk aşamada burundan, kısa, sert ve derin bir nefes alınır, akciğerler tam olarak doldurulur.Daha sonra nefes mümkün olduğu kadar ağır bir şekilde ve kesintisiz olarak ağızdan verilir. Ciğerlerin boşalması mide kaslarının kasılmasıyla sağlanır. Nefes bittiği zaman mide sanki bel kemiğine yapışmış gibi durur. Cinsel gücün toplandığı nokta burasıdır.Üç kez tekrarNefes tam olarak boşalınca tekrar burundan kısa, sert ve derin bir nefes daha alınır ve aynen devam edilir. Bu işlem üç kez tekrarlanınca cinsel güç iyice artar ve kişi hazırsa kendini bırakarak daha kaliteli bir orgazm yaşayabilir. Orgazmı kolaylaştıran nefes tekniği budur.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.