Kondomun ne zaman takılması gerektiğini bilmiyoruz

Bir internet sitesinde yapılan anket; Türk halkının, kondomun nasıl ve kaç defa kullanılacağını bildiğini ama ne zaman takılması gerektiği hakkında fikir sahibi olmadığını ortaya çıkardı.
Türk halkının kondom kullanma alışkanlığıyla ilgili yapılan bir anket çalışması, ilginç sonuçlarıyla dikkat çekiyor.
Anketin sonucunda, Türk halkının kondomun kullanım sayısı, atılması ve farklı türlerin işlevleri hakkında bilgi sahibi olduğu ortaya çıktı. Ancak tüketiciler; kondomların tarihi, fantezide kullanımı ve kadın kondomlarının takılma zamanı konusunda sınıfta kaldı.
Ankete en çok kadınlar ilgi gösterdi. Sorulara en çok doğru yanıt verenler de yine kadınlardı. Ankette kondomun kaç kere kullanılabileceğine yönelik soru, çoğunlukla doğru yanıtlandı.
Anket katılımcılarının büyük çoğunluğu kondomların bir kere kullanılabileceğini bildi. Katılımcıların çoğunun, kullandıktan sonra kondomu tuvalet kâğıdına sararak çöpe atmanın yapılacak en iyi şey olduğunu bildiği de ortaya çıktı.
İlk kondom balık derisinden yapılmış
Ankette en çok; kadın kondomunun birleşmeden ne kadar zaman önce vajinaya takılabileceği, oral seks sırasında kondomun gerekli olup olmadığı ve ilk kondomların hangi maddeden yapıldığı soruları yanlış yanıtlandı.
Kadın kondomu birleşmeden sekiz saat önce takılabildiği halde, verilen yanıtlar genellikle ’30 dakika önce’ şeklinde oldu. İlk kondomların ‘keten’den üretildiğini bilenler de çok azdı. Bu konuda balık derisi, lastik gibi yanlış yanıtlar verildi.
Oral seks sırasında kondom kullanımının gerekmediğini bilenlerin sayısı da çok azdı.

Bir internet sitesinde yapılan anket; Türk halkının, kondomun nasıl ve kaç defa kullanılacağını bildiğini ama ne zaman takılması gerektiği hakkında fikir sahibi olmadığını ortaya çıkardı.Türk halkının kondom kullanma alışkanlığıyla ilgili yapılan bir anket çalışması, ilginç sonuçlarıyla dikkat çekiyor.Anketin sonucunda, Türk halkının kondomun kullanım sayısı, atılması ve farklı türlerin işlevleri hakkında bilgi sahibi olduğu ortaya çıktı. Ancak tüketiciler; kondomların tarihi, fantezide kullanımı ve kadın kondomlarının takılma zamanı konusunda sınıfta kaldı.Ankete en çok kadınlar ilgi gösterdi. Sorulara en çok doğru yanıt verenler de yine kadınlardı. Ankette kondomun kaç kere kullanılabileceğine yönelik soru, çoğunlukla doğru yanıtlandı.Anket katılımcılarının büyük çoğunluğu kondomların bir kere kullanılabileceğini bildi. Katılımcıların çoğunun, kullandıktan sonra kondomu tuvalet kâğıdına sararak çöpe atmanın yapılacak en iyi şey olduğunu bildiği de ortaya çıktı.
İlk kondom balık derisinden yapılmışAnkette en çok; kadın kondomunun birleşmeden ne kadar zaman önce vajinaya takılabileceği, oral seks sırasında kondomun gerekli olup olmadığı ve ilk kondomların hangi maddeden yapıldığı soruları yanlış yanıtlandı.Kadın kondomu birleşmeden sekiz saat önce takılabildiği halde, verilen yanıtlar genellikle ’30 dakika önce’ şeklinde oldu. İlk kondomların ‘keten’den üretildiğini bilenler de çok azdı. Bu konuda balık derisi, lastik gibi yanlış yanıtlar verildi.Oral seks sırasında kondom kullanımının gerekmediğini bilenlerin sayısı da çok azdı.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.