Etkili sevişme teknikleri (cinsel ilişki pozisyonları) 3

Etkili sevişme teknikleri (cinsel ilişki pozisyonları) ile ilgili yazı dizimizin üçüncü ve sonuncusu olan bu yazımızda yine cinsel ilişkiden maksimum zevk almak için tercih edebileceğiniz sevişme tekniklerini ve cinsel ilişki pozisyonlarını anlatmaya devam ediyoruz.
El arabası pozisyonu
Erkeğin hükmettiği acayip bir pozisyondur. Fransız İhtilâlinden önce saraylı erkeklerin tecavüzünden kaçan proleter kadınlar tarafından keşfedildiği rivayet olunur. Primat pozisyonunun varyasyonlarını sevenlere tavsiye edilir. Kadının iki eline bir tekerlek alması pozisyonun ‘ismine daha uygun’ hale gelmesini sağlayabilir, fakat tekerleğin cinsel ilişkiyi de kolaylaştıracağı konusunda bazı şüpheler vardır.
Noktaya vurma pozisyonu
Eşiniz yan yatmalı ve bacaklarını açmalı, siz de erkeğin bacakları üstüne oturun ve bacaklarını onun belini kucaklayacak biçimde, beline dolayın. Bir yandan da elinizle onun dikleşmiş Lingam’ını kendi Yoni’nize yöneltip el hareketlerinizi ve kalçanızı kullanarak onun doğru yolu bulmasını sağlayın. Daha sonra da ellerinizle onun boynundan tutarak ve uyumlu hareketlere başlayın.
On sente bir dans pozisyonu
‘Atları da Vururlar’ filmindeki ‘dans maratonundan’ sonra keşfedilmiş bir pozisyondur. Kendini sürekli dans etmek zorunda hissedenler için idealdir. Bu biçimde dans ederken bir yandan sandviç yiyip, bir yandan da ilişkiyi sürdürmek mümkündür. Dansın neden on sentlik olup ta bir dolar etmediği konusu halen bir muammadır.
Nalbant pozisyonu
Arkanıza uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. Eşiniz açılmış Lingam’ınıza yavaşça ve kısa darbelerle süzülsün. Burada erkeğin iki hareketi olmalıdır: birincisi yavaşça aynı nalbandın bir nalı ateşe batırır gibi, erkeğin Lingam’ını sizin Yoni’inize batırması. İkincisi de bu nalı suya batırıp söndürür gibi erkeğin birkaç girişten sonra organını çıkarıp bacakların arasına sürerek kızgın Lingam’ı söndürmesi. Eşiniz erken boşalıyorsa bu pozisyonu uygulayarak onu boşalmasını geciktirmeyi sağlayabilirsiniz.
Dingil pozisyonu
Bu pozisyon kitaplarda gerçekten de vardır. İlişkinin böyle gerçekleştirilebilmesi için vajinanın dışarıya doğru 5 cm çıkmış ve penisin de ‘L’ harfi biçiminde kıvrık olmasının gerektiği herhalde bu pozisyonun mucitleri tarafından gözden kaçmıştır. Bazı doğum anomalileri olan insanlara uygundur. Bu pozisyon sırasında kadınlarda bel fıtığı olabileceği ya da bu pozisyonu uyguladıktan sonra hayatları boyunca iki büklüm dolaşabilecekleri akıldan çıkarılmamalıdır.
Koyun pozisyonu
Kalçanız eşinize dönük ve mümkün olduğu kadar eğim alarak yukarıda, önkollarınız yatağa temas ederek kalçanızın kontrolünü tamamen erkeğe bırakmış şekilde durmalısınız. Erkek omuzlarınızdan tutarak içinize süzülmeli. Bu pozisyon sizin pek aktif olmadığınız bir pozisyondur. Ama kalçanızı ileri geri çekerek ve bazen de aşağı yukarı oynatarak erkeğin organını yine içinizde hapsetmeyi başarabilirsiniz.
Twist pozisyonu
Bu pozisyonun Beatles’ların ‘Twist and Shout’ (twist yap ve bağır) şarkısıyla veya twist dansıyla ilgisi yoktur; çünkü twist dansında erkek de kadın da ayaktadır. Bu pozisyonda ise kadın tepetakla yerdedir ve üstelik belkemiği büyük tehlike altındadır. Bir kadınla böyle ilişkiye girebilmeyi başaran erkeklere Fransa Cumhurbaşkanının ‘legion de’honeur’ madalyası vereceği söylenir.
Lingam’ı sürme pozisyonu
Erkeği altınıza alın ve sırtına bir yastık yerleştirin, kalçaları yerde kalmalı. Dizlerini yüzüne yaklaştırıncaya kadar kaldırmalı. Daha sonra onun Lingam’ı üstüne oturmalısınız, ama yatarak değil yan oturarak onun Lingam’ını sürmeye başlamalısınız, öyle ki onun göğsü ile bacakları arasındaki bir eğerin üstüne oturuyormuş gibi. Bu şekilde vajinal kaslarınızı da kullanıp aşağı yukarı, sağa sola ve dairesel hareketler yapmalısınız.
Parende pozisyonu
Bu pozisyon da akrobasiden hoşlananlar için idealdir. ‘Paralel Bar Pozisyonunundun’ geçenlerin mutlaka denemesi gereken ‘hoş fantezisel’ bir pozisyondur. Üstelik çiftler birbirlerini göremeyecekleri için ilişki boyunca birbirlerini özlerler ve ‘Havada Tek Salto’ pozisyonuna geçerlerken birbirlerine sevgi dolu olurlar.
Conta pozisyonu
Eşinizle karşılıklı oturun, sizin sağ bacağınız onun sol bacağı üstünde, onun sağ bacağı sizin sol bacağınız üstünde olmalı. Eşinize yaklaşırken onun Lingam’ını Yoni’nize elinizle yerleştirin. Karşılıklı olarak ileri geri birbirinizin üstüne doğru tahterevalli hareketiyle dayanın. Her dayanışta birbirinize doğru daha fazla abanin.
Menteşe pozisyonu
Bu pozisyonda çiftler birbirlerine tamamen kenetlenip, isterlerse bu pozisyonda bir kış boyu ‘uzun bir uykuya’ dalabilirler. Fakat menteşe pozisyonunda ‘gıcırtılara’ karşı sıkı önlem alınması ve eslerin bu pozisyona girerlerken yanlarına kitap, mecmua gibi vakitlerini bu uzun pozisyon boyunca hoş geçirtebilecek materyaller almaları şarttır…
Bunların haricindeki Lokomotif Pozisyonunda erkeğin tam tamına bir şimendifer gibi yönetici rol oynaması ve Makas Pozisyonunda primat pozisyonunun inceliklerini ve keskinliklerini uygulaması ve eşiyle yeni bir sürü böyle garip akrobatik pozisyon keşfetmesi kaçınılmazdır. Aksi takdirde misyoner pozisyonunun o yaratıcılıktan uzak, o çağdışı sıradanlığına kendilerini bırakıp, yaşamın meyvelerinden ve cinselliğin varyasyonlarından yararlanmaları mümkün değildir…

Etkili sevişme teknikleri (cinsel ilişki pozisyonları) ile ilgili yazı dizimizin üçüncü ve sonuncusu olan bu yazımızda yine cinsel ilişkiden maksimum zevk almak için tercih edebileceğiniz sevişme tekniklerini ve cinsel ilişki pozisyonlarını anlatmaya devam ediyoruz.El arabası pozisyonuErkeğin hükmettiği acayip bir pozisyondur. Fransız İhtilâlinden önce saraylı erkeklerin tecavüzünden kaçan proleter kadınlar tarafından keşfedildiği rivayet olunur. Primat pozisyonunun varyasyonlarını sevenlere tavsiye edilir. Kadının iki eline bir tekerlek alması pozisyonun ‘ismine daha uygun’ hale gelmesini sağlayabilir, fakat tekerleğin cinsel ilişkiyi de kolaylaştıracağı konusunda bazı şüpheler vardır.Noktaya vurma pozisyonuEşiniz yan yatmalı ve bacaklarını açmalı, siz de erkeğin bacakları üstüne oturun ve bacaklarını onun belini kucaklayacak biçimde, beline dolayın. Bir yandan da elinizle onun dikleşmiş Lingam’ını kendi Yoni’nize yöneltip el hareketlerinizi ve kalçanızı kullanarak onun doğru yolu bulmasını sağlayın. Daha sonra da ellerinizle onun boynundan tutarak ve uyumlu hareketlere başlayın.On sente bir dans pozisyonu‘Atları da Vururlar’ filmindeki ‘dans maratonundan’ sonra keşfedilmiş bir pozisyondur. Kendini sürekli dans etmek zorunda hissedenler için idealdir. Bu biçimde dans ederken bir yandan sandviç yiyip, bir yandan da ilişkiyi sürdürmek mümkündür. Dansın neden on sentlik olup ta bir dolar etmediği konusu halen bir muammadır.Nalbant pozisyonuArkanıza uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. Eşiniz açılmış Lingam’ınıza yavaşça ve kısa darbelerle süzülsün. Burada erkeğin iki hareketi olmalıdır: birincisi yavaşça aynı nalbandın bir nalı ateşe batırır gibi, erkeğin Lingam’ını sizin Yoni’inize batırması. İkincisi de bu nalı suya batırıp söndürür gibi erkeğin birkaç girişten sonra organını çıkarıp bacakların arasına sürerek kızgın Lingam’ı söndürmesi. Eşiniz erken boşalıyorsa bu pozisyonu uygulayarak onu boşalmasını geciktirmeyi sağlayabilirsiniz.Dingil pozisyonuBu pozisyon kitaplarda gerçekten de vardır. İlişkinin böyle gerçekleştirilebilmesi için vajinanın dışarıya doğru 5 cm çıkmış ve penisin de ‘L’ harfi biçiminde kıvrık olmasının gerektiği herhalde bu pozisyonun mucitleri tarafından gözden kaçmıştır. Bazı doğum anomalileri olan insanlara uygundur. Bu pozisyon sırasında kadınlarda bel fıtığı olabileceği ya da bu pozisyonu uyguladıktan sonra hayatları boyunca iki büklüm dolaşabilecekleri akıldan çıkarılmamalıdır.Koyun pozisyonu
Kalçanız eşinize dönük ve mümkün olduğu kadar eğim alarak yukarıda, önkollarınız yatağa temas ederek kalçanızın kontrolünü tamamen erkeğe bırakmış şekilde durmalısınız. Erkek omuzlarınızdan tutarak içinize süzülmeli. Bu pozisyon sizin pek aktif olmadığınız bir pozisyondur. Ama kalçanızı ileri geri çekerek ve bazen de aşağı yukarı oynatarak erkeğin organını yine içinizde hapsetmeyi başarabilirsiniz.Twist pozisyonuBu pozisyonun Beatles’ların ‘Twist and Shout’ (twist yap ve bağır) şarkısıyla veya twist dansıyla ilgisi yoktur; çünkü twist dansında erkek de kadın da ayaktadır. Bu pozisyonda ise kadın tepetakla yerdedir ve üstelik belkemiği büyük tehlike altındadır. Bir kadınla böyle ilişkiye girebilmeyi başaran erkeklere Fransa Cumhurbaşkanının ‘legion de’honeur’ madalyası vereceği söylenir.Lingam’ı sürme pozisyonuErkeği altınıza alın ve sırtına bir yastık yerleştirin, kalçaları yerde kalmalı. Dizlerini yüzüne yaklaştırıncaya kadar kaldırmalı. Daha sonra onun Lingam’ı üstüne oturmalısınız, ama yatarak değil yan oturarak onun Lingam’ını sürmeye başlamalısınız, öyle ki onun göğsü ile bacakları arasındaki bir eğerin üstüne oturuyormuş gibi. Bu şekilde vajinal kaslarınızı da kullanıp aşağı yukarı, sağa sola ve dairesel hareketler yapmalısınız.Parende pozisyonuBu pozisyon da akrobasiden hoşlananlar için idealdir. ‘Paralel Bar Pozisyonunundun’ geçenlerin mutlaka denemesi gereken ‘hoş fantezisel’ bir pozisyondur. Üstelik çiftler birbirlerini göremeyecekleri için ilişki boyunca birbirlerini özlerler ve ‘Havada Tek Salto’ pozisyonuna geçerlerken birbirlerine sevgi dolu olurlar.Conta pozisyonuEşinizle karşılıklı oturun, sizin sağ bacağınız onun sol bacağı üstünde, onun sağ bacağı sizin sol bacağınız üstünde olmalı. Eşinize yaklaşırken onun Lingam’ını Yoni’nize elinizle yerleştirin. Karşılıklı olarak ileri geri birbirinizin üstüne doğru tahterevalli hareketiyle dayanın. Her dayanışta birbirinize doğru daha fazla abanin.Menteşe pozisyonuBu pozisyonda çiftler birbirlerine tamamen kenetlenip, isterlerse bu pozisyonda bir kış boyu ‘uzun bir uykuya’ dalabilirler. Fakat menteşe pozisyonunda ‘gıcırtılara’ karşı sıkı önlem alınması ve eslerin bu pozisyona girerlerken yanlarına kitap, mecmua gibi vakitlerini bu uzun pozisyon boyunca hoş geçirtebilecek materyaller almaları şarttır…Bunların haricindeki Lokomotif Pozisyonunda erkeğin tam tamına bir şimendifer gibi yönetici rol oynaması ve Makas Pozisyonunda primat pozisyonunun inceliklerini ve keskinliklerini uygulaması ve eşiyle yeni bir sürü böyle garip akrobatik pozisyon keşfetmesi kaçınılmazdır. Aksi takdirde misyoner pozisyonunun o yaratıcılıktan uzak, o çağdışı sıradanlığına kendilerini bırakıp, yaşamın meyvelerinden ve cinselliğin varyasyonlarından yararlanmaları mümkün değildir…

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.