Erken boşalmaya Japonlardan spreyli çözüm

Japonya’da yapılan araştırmalar sonucunda, erkeğin cinsel ilişki esnasındaki performansını artıran yeni bir sprey geliştirildi. Bu spreyin en önemli özelliği ise erkeklerde erken boşalma sorununa çözüm getirmesi.
Sciele Pharma tarafından geliştirilen sprey penisi hissizleştirerek boşalmayı geciktiriyor. Spreyin denemeleri 18-59 yaş arasındaki 500 erkek üzerinde yapıldı.
Araştırmaya katılan erkeklerin ortalama bir dakikada boşaldığı, spreyin kullanımının ardından bu sürenin üç dakikaya kadar çıktığı belirtildi.
Seksten yaklaşık beş dakika önce kullanılan spreyin, üç ay düzenli kullanılması halinde etkisinin yüzde 60 oranında kalıcı olduğu görüldü.

Japonya’da yapılan araştırmalar sonucunda, erkeğin cinsel ilişki esnasındaki performansını artıran yeni bir sprey geliştirildi. Bu spreyin en önemli özelliği ise erkeklerde erken boşalma sorununa çözüm getirmesi.Sciele Pharma tarafından geliştirilen sprey penisi hissizleştirerek boşalmayı geciktiriyor. Spreyin denemeleri 18-59 yaş arasındaki 500 erkek üzerinde yapıldı.
Araştırmaya katılan erkeklerin ortalama bir dakikada boşaldığı, spreyin kullanımının ardından bu sürenin üç dakikaya kadar çıktığı belirtildi.Seksten yaklaşık beş dakika önce kullanılan spreyin, üç ay düzenli kullanılması halinde etkisinin yüzde 60 oranında kalıcı olduğu görüldü.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.