Erkekler her zaman yatakta kendine güvenir mi?

Cinsellik ve sekste tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerin de kendine güvenemedikleri tarafları vardır. Nasıl ki kadınlar “Kalçam çok mu büyük?”, “Bacaklarım çok mu çarpık?” gibi korkulara kapılıyorsak aynı şekilde erkeklerinde korkuları var.
Bu korkuların başında “çok mu kısa”, “çok mu ince” ya da “ya bu sefer ereksiyon olamazsam” soruları geliyor. Bu korkuları tahmin ettiğinizden çok daha ağarlıklı yaşıyorlar. Bu gibi durumlarda sevgilinize sımsıkı sarılın ve ona onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.
İşte “En doğru pozisyon hangisi?” sorusunun cinsel organın şekline göre verilen cevapları…
Cinsel organ ince ve uzunsa
Sevgilinizin cinsel organı ince ve uzunsa kalın prezervatifleri kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz kalınlığa ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğru pozisyonlar alacağınız zevki artıracaktır. Sevgiliniz sırt üstü yatarken üzerine oturarak binici pozisyonunu ya da sevgilinize sırtınızı dönüp size arkadan sarıldığı kaşık pozisyonunu deneyebilirsiniz.
Bir başka öneri, sevgilinizle karşılıklı oturup bacaklarınızla birbirinize sarılın.
Cinsel organ kalın ve kısaysa
Mum pozisyonunu deneyebilirsiniz. Kalçalarınızı hafifçe yukarı kaldırıp bacaklarınızı sevgilinizin omzuna koyun. Ya da sevgiliniz üstteyken ayaklarınızı göğsüne dayayabilirsiniz.
Cinsel organ kalın ve uzunsa
Binici ve kaşık pozisyonlarında rahatlıkla zevk alabilirsiniz. Ayrıca kızak pozisyonunu da deneyebilirsiniz. Sevgilinizin kucağına sırtınız dönük bir şekilde oturun. Bırakın sevgiliniz belinize sarılsın ve birlikte aşkın tadını çıkarın.

Cinsellik ve sekste tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerin de kendine güvenemedikleri tarafları vardır. Nasıl ki kadınlar “Kalçam çok mu büyük?”, “Bacaklarım çok mu çarpık?” gibi korkulara kapılıyorsak aynı şekilde erkeklerinde korkuları var.Bu korkuların başında “çok mu kısa”, “çok mu ince” ya da “ya bu sefer ereksiyon olamazsam” soruları geliyor. Bu korkuları tahmin ettiğinizden çok daha ağarlıklı yaşıyorlar. Bu gibi durumlarda sevgilinize sımsıkı sarılın ve ona onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.İşte “En doğru pozisyon hangisi?” sorusunun cinsel organın şekline göre verilen cevapları…Cinsel organ ince ve uzunsaSevgilinizin cinsel organı ince ve uzunsa kalın prezervatifleri kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz kalınlığa ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğru pozisyonlar alacağınız zevki artıracaktır. Sevgiliniz sırt üstü yatarken üzerine oturarak binici pozisyonunu ya da sevgilinize sırtınızı dönüp size arkadan sarıldığı kaşık pozisyonunu deneyebilirsiniz.
Bir başka öneri, sevgilinizle karşılıklı oturup bacaklarınızla birbirinize sarılın.Cinsel organ kalın ve kısaysaMum pozisyonunu deneyebilirsiniz. Kalçalarınızı hafifçe yukarı kaldırıp bacaklarınızı sevgilinizin omzuna koyun. Ya da sevgiliniz üstteyken ayaklarınızı göğsüne dayayabilirsiniz.Cinsel organ kalın ve uzunsaBinici ve kaşık pozisyonlarında rahatlıkla zevk alabilirsiniz. Ayrıca kızak pozisyonunu da deneyebilirsiniz. Sevgilinizin kucağına sırtınız dönük bir şekilde oturun. Bırakın sevgiliniz belinize sarılsın ve birlikte aşkın tadını çıkarın.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.