Cinsel gücü arttıran diyet listesi

Sağlığınızı iyileştirmek ve aynı zamanda cinsel organlara kan akışını arttırmak için ) siz ve partneriniz sağlıklı cinsel hayatınızın keyfini uzun seneler çıkartabilirsininiz. İşte size uzun yıllar cinsel gücünüzü formda tutmanıza yardımcı olacak diyet listesi…
Tipik bir romantik yemek deyince genellikle aklımıza, seksin değil de tam olarak iyi bir uykunun reçetesinde olması gereken, şarabı ve kalın sulu bifteği içeren bir yemek ve devamında bol çikolatalı tatlı gelmektedir.
Düşük yağ, düşük kolesterollü cinsel gücü arttıran diyeti uygulayarak ve biraz egzersiz yaparak (sağlığınızı iyileştirmek ve aynı zamanda cinsel organlara kan akışını arttırmak için) siz ve partneriniz sağlıklı cinsel hayatınızın keyfini uzun seneler çıkartabilirsininiz.
Bu diyet aşağıdakiler sayesinde yardım eder:
– Eğer herhangi bir şey genel sağlığınız için iyi ise aynı zamanda cinsel hayatınız içinde iyidir. Bu yüzden bu diyet daha dinç hissetmeniz için az yağlı ve iyi dengelenmiş besin seçenekleri içermektedir.
– Afrodit’in suda doğduğu söylenir dolayısıyla da birçok deniz besini afrodizyak olarak isimlendirilmiştir. Bu beslenme planı, hisleri harekete geçirecek lezzetli deniz besinleri içermektedir.
– Biber, cumin, arnavutbiberi gibi baharatlar vücudu ısıtırlar. Bu diyet ısıyı arttıracak baharatlar içermektedir.
Kahvaltı
Birinci seçenek:
– Pudra şekerine batırılmış çilek
– Taze sıkılmış portakal suyu
– Omlet
İkinci seçenek:
– Greyfurt üzerine maraşino kirazı
– Kızarmış ekmekler üzerinde kırmızı soğanlı, yağsız krem peynirli ve marullu, tütsülenmis somon
– Taze çekilmiş kahve
Üçüncü seçenek:
– Pankek
– Taze kiraz
– Greyfurt suyu
– Cappuccino
Öğle
Birinci seçenek:
– Çilek tutkusu çorbası
– Tam tahıllı peynirli kraker
– Zeytinyağlı kuşkonmaz salatası
– Taze armut
İkinci seçenek:
– Nicoise salatası
– Tuscan ızgarada sarımsaklı ekmek
– Yağsız çikolatalı brovni
Üçüncü seçenek:
– Fransız ekmeğinden pizza
– Zeytin
– Fındıklı ve kuruyemişli taze elma dilimleri
Akşam
Birinci seçenek:
– İstiridye bienvielle
– Karışık yeşil salata
– Haşlanmış armut
İkinci seçenek:
– Enginarlı sotelenmiş tavuk
– Parmesanlı sıcak ekmek dilimleri
– Yeşil salata
– Çikolataya batırılmış taze kiraz, çilek
Üçüncü seçenek:
– Tatlı ıstakoz kuyruğu
– Ispanak salatası
– Sıcak sandviç ekmeği
– Düşük kalorili çikolatalı pasta
Yapılması gerekenler
– Lezzetli, değişik ve belki nadir bulunan yiyecekleri tercih edin.
– Tabaktaki yiyeceklerin afrodizyak sayılan, enginar, istiridye, çilek ve çikolata olmasına özen gösterin.
Uzak durulması gerekenler
– Özellikle geceleri yediğiniz yağlı yiyecekler. Kan akışını sindirim sistemine yönlendikleri ve üreme sisteminden uzaklaştırdıkları için yağın sindirimi uzun zaman alır.
– Çok fazla alkol kullanılması. Az miktarda alındığında alkol rahatlatıcı bir etki yaratırken fazlası uyutucu etki yaratır.

Sağlığınızı iyileştirmek ve aynı zamanda cinsel organlara kan akışını arttırmak için ) siz ve partneriniz sağlıklı cinsel hayatınızın keyfini uzun seneler çıkartabilirsininiz. İşte size uzun yıllar cinsel gücünüzü formda tutmanıza yardımcı olacak diyet listesi…Tipik bir romantik yemek deyince genellikle aklımıza, seksin değil de tam olarak iyi bir uykunun reçetesinde olması gereken, şarabı ve kalın sulu bifteği içeren bir yemek ve devamında bol çikolatalı tatlı gelmektedir.Düşük yağ, düşük kolesterollü cinsel gücü arttıran diyeti uygulayarak ve biraz egzersiz yaparak (sağlığınızı iyileştirmek ve aynı zamanda cinsel organlara kan akışını arttırmak için) siz ve partneriniz sağlıklı cinsel hayatınızın keyfini uzun seneler çıkartabilirsininiz.Bu diyet aşağıdakiler sayesinde yardım eder:- Eğer herhangi bir şey genel sağlığınız için iyi ise aynı zamanda cinsel hayatınız içinde iyidir. Bu yüzden bu diyet daha dinç hissetmeniz için az yağlı ve iyi dengelenmiş besin seçenekleri içermektedir.- Afrodit’in suda doğduğu söylenir dolayısıyla da birçok deniz besini afrodizyak olarak isimlendirilmiştir. Bu beslenme planı, hisleri harekete geçirecek lezzetli deniz besinleri içermektedir.- Biber, cumin, arnavutbiberi gibi baharatlar vücudu ısıtırlar. Bu diyet ısıyı arttıracak baharatlar içermektedir.KahvaltıBirinci seçenek:- Pudra şekerine batırılmış çilek- Taze sıkılmış portakal suyu- Omletİkinci seçenek:- Greyfurt üzerine maraşino kirazı- Kızarmış ekmekler üzerinde kırmızı soğanlı, yağsız krem peynirli ve marullu, tütsülenmis somon- Taze çekilmiş kahveÜçüncü seçenek:- Pankek- Taze kiraz- Greyfurt suyu- CappuccinoÖğleBirinci seçenek:- Çilek tutkusu çorbası- Tam tahıllı peynirli kraker- Zeytinyağlı kuşkonmaz salatası- Taze armut
İkinci seçenek:- Nicoise salatası- Tuscan ızgarada sarımsaklı ekmek- Yağsız çikolatalı brovniÜçüncü seçenek:- Fransız ekmeğinden pizza- Zeytin- Fındıklı ve kuruyemişli taze elma dilimleriAkşamBirinci seçenek:- İstiridye bienvielle- Karışık yeşil salata- Haşlanmış armutİkinci seçenek:- Enginarlı sotelenmiş tavuk- Parmesanlı sıcak ekmek dilimleri- Yeşil salata- Çikolataya batırılmış taze kiraz, çilekÜçüncü seçenek:- Tatlı ıstakoz kuyruğu- Ispanak salatası- Sıcak sandviç ekmeği- Düşük kalorili çikolatalı pastaYapılması gerekenler- Lezzetli, değişik ve belki nadir bulunan yiyecekleri tercih edin.- Tabaktaki yiyeceklerin afrodizyak sayılan, enginar, istiridye, çilek ve çikolata olmasına özen gösterin.Uzak durulması gerekenler- Özellikle geceleri yediğiniz yağlı yiyecekler. Kan akışını sindirim sistemine yönlendikleri ve üreme sisteminden uzaklaştırdıkları için yağın sindirimi uzun zaman alır.- Çok fazla alkol kullanılması. Az miktarda alındığında alkol rahatlatıcı bir etki yaratırken fazlası uyutucu etki yaratır.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.