Aynı anda orgazm olma önerileri

Toplum olarak sekse dair kıramadığımız tabularımız olsa da seks hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Seks ve cinsellikle ilgili sorunlardan biri birlikte orgazm olamamaktır. İşte sekse dair merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ve birlikte orgazm olmanın sırları…
Aynı anda orgazm olmak çok mu zor?
Cinsel ilişkide en mükemmel sonuç, sevgilinizle aynı anda orgazm olmanızdır. Ancak bu bizim filmlerde izlediğimiz kadar sık başımıza gelmeyebilir. Aynı anda orgazm olmanız için sevişirken sevgilinizle sözel iletişimi koparmamanız şart. Hareketlerinizden tam olarak hangi noktada olduğunuzu anlamayabilirsiniz, ama onu daha yavaş veya hızlı hareket etmesi yönünde uyararak orgazm anınızı kontrol altında tutabilir, bu anı uzatabilirsiniz.
Konuşarak anlaşmak böyle zamanlarda mutlaka işe yarar!
Sekste artçı şoklar nedir?
Erkeklerde gerçekleşen bu durum, cinsel ilişki sonrasında cinsel organında meydana gelen titremelerdir. Bu saniyelerin tadını çıkarabilirsiniz. Sevgilinize sarılın ve ona dokunarak bu artçı şokların sayısını arttırın.
Sevişme sırasında konuşmak neden daha çok tahrik eder?
Sevişme esnasında konuşmanız ve tahrik edici sözler söylemeniz veya duymanız, hem sizin hem de partnerinizin hoşuna gidebilir. Ancak bu herkes için geçerli değildir. Nefes alışverişlerinizle bile birbirinizi heyecanlandırabilirsiniz. Bir de bunlara tahrik edici cümleler eklerseniz gerçekten büyük zevk alabilirsiniz. Sevgilinizi ne kadar çok istediğinizi ona haykırmak veya bunu ondan duymak gerçekten etkileyici.
Komple orgazm nedir?
“Komple orgazm”, sadece cinsel organlarda değil, tüm vücutta hissedilen nazdır. Böylesine bir orgazm yaşamak için, sevişirken yavaş çekim tekniğini uygulayabilirsiniz. Örneğin; sevgilinizin kucağına oturarak birbirinize sımsıkı sarılın ve yavaş hareketlerle birlikte olun. Aldığınız zevk arttıkça “dur-devam et” taktiğini uygulayarak, aranızdaki ateşli dakikaları dondurup tekrar kaldığınız yerden devam edebilir, harika bir seksin tadım çıkarabilirsiniz.

Toplum olarak sekse dair kıramadığımız tabularımız olsa da seks hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Seks ve cinsellikle ilgili sorunlardan biri birlikte orgazm olamamaktır. İşte sekse dair merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ve birlikte orgazm olmanın sırları…Aynı anda orgazm olmak çok mu zor?Cinsel ilişkide en mükemmel sonuç, sevgilinizle aynı anda orgazm olmanızdır. Ancak bu bizim filmlerde izlediğimiz kadar sık başımıza gelmeyebilir. Aynı anda orgazm olmanız için sevişirken sevgilinizle sözel iletişimi koparmamanız şart. Hareketlerinizden tam olarak hangi noktada olduğunuzu anlamayabilirsiniz, ama onu daha yavaş veya hızlı hareket etmesi yönünde uyararak orgazm anınızı kontrol altında tutabilir, bu anı uzatabilirsiniz.Konuşarak anlaşmak böyle zamanlarda mutlaka işe yarar!Sekste artçı şoklar nedir?Erkeklerde gerçekleşen bu durum, cinsel ilişki sonrasında cinsel organında meydana gelen titremelerdir. Bu saniyelerin tadını çıkarabilirsiniz. Sevgilinize sarılın ve ona dokunarak bu artçı şokların sayısını arttırın.
Sevişme sırasında konuşmak neden daha çok tahrik eder?Sevişme esnasında konuşmanız ve tahrik edici sözler söylemeniz veya duymanız, hem sizin hem de partnerinizin hoşuna gidebilir. Ancak bu herkes için geçerli değildir. Nefes alışverişlerinizle bile birbirinizi heyecanlandırabilirsiniz. Bir de bunlara tahrik edici cümleler eklerseniz gerçekten büyük zevk alabilirsiniz. Sevgilinizi ne kadar çok istediğinizi ona haykırmak veya bunu ondan duymak gerçekten etkileyici.Komple orgazm nedir?“Komple orgazm”, sadece cinsel organlarda değil, tüm vücutta hissedilen nazdır. Böylesine bir orgazm yaşamak için, sevişirken yavaş çekim tekniğini uygulayabilirsiniz. Örneğin; sevgilinizin kucağına oturarak birbirinize sımsıkı sarılın ve yavaş hareketlerle birlikte olun. Aldığınız zevk arttıkça “dur-devam et” taktiğini uygulayarak, aranızdaki ateşli dakikaları dondurup tekrar kaldığınız yerden devam edebilir, harika bir seksin tadım çıkarabilirsiniz.

Yazıyı faydalı bulduysanız lütfen paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.