Büyük Meme Dikleştirme Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı?

Organik Dudak Büyütme Yöntemi Yüz Kırışıklıkları için Maske Suna Dumankaya Özel Kürü Büyük Meme Sorunu ve Sarkık Büyük Meme Dikleştirme Tırnak Bakımında Dikkat Gereken Püf Noktalar

Meme dikleştirme dediğimiz zaman mutlaka meme başı yukarıya alınacak demektir. Bu da mutlaka dairesel meme başı etrafında çevresel bir kesi demektedir. Bu özellikle gazoz kapağı benzeri bir çizgi ile yapılmaktadır. Çünkü doğal meme başı bir damga gibi dümdüz bir yuvarlak değildir. Bu nedenle biraz tırtıklı bir şekilde kesilerek meme başı olması gerektiği yere alınmaktadır. Bunu aldıktan sonra çok hafif kaldırma işlemlerinde özel bir teknikle yukarıya doğru kaldırılabilmektedir. Büyük göğüslerde özellikle deri fazlası daha çok olduğu için bunu çıkarmadan memeyi güzel konik bir şekilde sokmak zordur, neredeyse imkansızdır. Bu nedenle dikey çizgiyi olarak yapılması tercih edimektedir. Bu yöntemle meme şekli daha güzel bir koni halinde olmaktadır.

Deri fazlası çıkarıldığında aynı bir elbiseye pes yapar gibi alttan bir şekilde bir çizgilenme olur ve bu dikey bir şekilde devam etmektedir. Eğer fazla dikey aşağı iniyor ise yan tarafa doğru, J şeklinde kesinin ucu bükülmektedir. Derinin bu şekilde büzülerek ortadan kaldırılamaması durumunda meme kıvrımı içinde yatay bir çizgi şeklinde kalmaktadır.


Etiketler: , , , , ,

Büyük Meme Dikleştirme Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı? yazısı 9 Nisan 2011 Tarihinde Güzellik-Estetik kategorisinde yayınlanmıştır.

Yorumlar