Eşler aynı hastalığa yakalanabiliyor

Göbek Bölgesini Eritmenin Sırları Haşlanmış Patates Diyeti Açık büfe diyetiyle bir haftada incelin Selülit İçin Meyveli Protein Diyeti En Çok Yapılan 10 Diyet Hatası
Eşlerden birinde bulunan hastalıklardan bazıları ilerleyen yıllarda diğer eşte de ortaya çıkabiliyor. Bunların başını depresyon, hipertansiyon, mide ülseri geliyor.
Her iki eşin de aynı zamanda yakalandığı hastalıkların başını depresyon, hipertansiyon, mide ülseri gibi çevresel faktörler ve beslenme alışkanlıklarından etkilenen hastalıklar çekiyor.
Araştırmalara göre; astım ve saman nezlesi gibi alerjik hastalıklar da eğer eşlerden birinde varsa, diğerinde de görülebiliyor.

Eşlerden birinde bulunan hastalıklardan bazıları ilerleyen yıllarda diğer eşte de ortaya çıkabiliyor. Bunların başını depresyon, hipertansiyon, mide ülseri geliyor.Her iki eşin de aynı zamanda yakalandığı hastalıkların başını depresyon, hipertansiyon, mide ülseri gibi çevresel faktörler ve beslenme alışkanlıklarından etkilenen hastalıklar çekiyor.
Araştırmalara göre; astım ve saman nezlesi gibi alerjik hastalıklar da eğer eşlerden birinde varsa, diğerinde de görülebiliyor.


Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Eşler aynı hastalığa yakalanabiliyor yazısı 17 Şubat 2011 Tarihinde Diyet kategorisinde yayınlanmıştır.

Yorumlar