Prezervatif kullanımı hastalıklardan korur

Mastürbasyonun Zararları Nelerdir? Kadınlar Nasıl Mastürbasyon Yaparlar? Disparoni Nedir? Kısırlığın Teşhisi Cinsel Şiddet
Doğum kontrol hapı gebelikten korur ama bazı cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı etkili olamaz. Erkeklerin korunmalı ilişkiyi seçmesi ve prezervatif kullanması gerekir
Erkekler genellikle cinsel ilişkiden aldıkları hazzı azalttığını söyleyerek, prezervatif kullanmaya yanaşmazlar. Doğum kontrol hapı sizi gebelikten korur, ancak cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan korunmak için prezervatif en iyi yöntemdir.
Uygun bir yöntem bulun
Bu durumdan duyduğunuz rahatsızlığı ve endişelerinizi erkek arkadaşınızla paylaşın, eğer prezervatif kullanmak istemiyorsa, birlikte bir hastaneye giderek cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda bilgi alın.
Gerekli testleri yaptırırsanız, sizin de içiniz rahat edecektir. Unutmayın ki cinsellikte tek eşlilik, iletişim, paylaşım ve karşılıklı tatmin önemlidir.
Her sevişmede aynı endişeyi taşımanız ileride cinsellikten soğumanıza ve kaçınmanıza yol açabilir. Bu nedenle erkek arkadaşınızla her ikinizi de memnun edecek bir korunma yöntemi bulmanızda ve kullanmanızda fayda var.

Doğum kontrol hapı gebelikten korur ama bazı cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı etkili olamaz. Erkeklerin korunmalı ilişkiyi seçmesi ve prezervatif kullanması gerekirErkekler genellikle cinsel ilişkiden aldıkları hazzı azalttığını söyleyerek, prezervatif kullanmaya yanaşmazlar. Doğum kontrol hapı sizi gebelikten korur, ancak cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan korunmak için prezervatif en iyi yöntemdir.Uygun bir yöntem bulun
Bu durumdan duyduğunuz rahatsızlığı ve endişelerinizi erkek arkadaşınızla paylaşın, eğer prezervatif kullanmak istemiyorsa, birlikte bir hastaneye giderek cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda bilgi alın.Gerekli testleri yaptırırsanız, sizin de içiniz rahat edecektir. Unutmayın ki cinsellikte tek eşlilik, iletişim, paylaşım ve karşılıklı tatmin önemlidir.Her sevişmede aynı endişeyi taşımanız ileride cinsellikten soğumanıza ve kaçınmanıza yol açabilir. Bu nedenle erkek arkadaşınızla her ikinizi de memnun edecek bir korunma yöntemi bulmanızda ve kullanmanızda fayda var.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Prezervatif kullanımı hastalıklardan korur yazısı 18 Şubat 2011 Tarihinde Cinsel Sağlık kategorisinde yayınlanmıştır.

Yorumlar